HAKKIMIZDA

6 yıldır kesintisiz sosyal medya hizmetleri sunan Takipinsta.org‘a hoş geldiniz. Takipinsta size Instagram, Youtube, Facebook, Twitter, Pinterest, Tiktok, Twitch, Telegram, Spotify, Discord, Reddit ve Clubhouse ile ilgili ulaşmak istediğiniz her şeyi özenle sunmaya çalışır. Takipinsta.org ile ilgili sormak istediğiniz şeyleri canlı destekten sorabileceğiniz gibi “Sık Sorulanlar” kısmında da merak ettiğiniz konulara yanıt bulabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda insanların yaşadığı en büyük problemlerden biri satın alma işlemi sonucunda yaşadıkları hayal kırıklıklarıdır. Bu sayede hem uzun zamandır uğraştıkları hesaplar çöp olmakta hem de emekleri boşa gitmektedir. Hal böyle olunca sosyal medya hizmeti alanlar arasında bir güvensizlik oluşmakta ve bir daha hizmet almak istediklerinde problem yaşamamak için onlarca soru sormak zorunda kalmaktadırlar. Bu soruları sormakta tamamen haklı olmakla birlikte firmaların bazı zamanlarda sırf para kazanmak için boş vaatlerde bulunmaları ve yine de verdikleri vaatleri yerine getirmeyip insanları mağdur etmeleri çok defa görülmüştür ve görülmeye devam edilmektedir. Takipinsta.org olarak müşterilerimizin her zaman iyiliğini gözetmeye çalışıyoruz. Sizin için firma olarak elimizden geleni yapmaya çalışırken karşılaştığımız problemler konusunda yine kullanıcılarımız için standartlarımızı ve kalitemizi artırmaya çalışıyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Takipçiler gerçek ve aktif kullanıcılar mı?
Gerçek takipçi paketlerindeki takipçiler %100 gerçek kullanıcılar tarafından açılmış aktif hesaplardır. Normal takipçi paketlerinde ise bot ve pasif hesaplar vardır.
Gerçek takipçiler istekleri dışında mı gönderiliyor?
Hayır. Gerçek takipçi işleminde birçok Instagram sayfasında çekiliş düzenleyip, çekilişte de sizi sponsor olarak tanıtıyoruz. Çekilişlere katılım için sponsorları takip etme şartı olduğundan kullanıcılar sizi takip etmeye başlarlar. Yani takipçiler istekleri dışında değil tamamen kendi iradeleriyle sizi takip ederler.
Düşmeyen takipçi istiyorum. Bu mümkün mü?
Üzülerek buna hayır demek zorundayız. Instagram’ın algoritma güncellemelerinden dolayı artık piyasada düşmeyen takipçi kavramı bitmiştir. Bu şekilde satış yapanlara inanmamanızı öneriyoruz.
Takipçi satın alırken hedef kitle seçebiliyor muyum?
Ne yazık ki bu mümkün değil. Takipçi siparişi geçerken sadece ülke bazlı seçim yapabilirsiniz.
Takipçi sayımın bir anda yükselmesi hesabım için sorun teşkil eder mi?
Gerçek takipçiler kendi iradeleriyle sizi takip ettikleri için böyle bir risk yoktur. Bot takipçi alımlarında ise hesabınız yeni açılmışsa %1 de olsa hesabınız spam olarak işaretlenebilir.
Takipçilerin hepsi zamanla silinir mi?
Takipçilerin (gerçek ya da bot fark etmez) tamamının düşmesi söz konusu değildir.
Telafi hizmetleriniz nasıl?
Takipçilerde düşüş yaşandığında sipariş tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1 ay içinde 2 kez telafi talep edebilirsiniz. (Telafi süresi sadece 1 aydır). Beğeni ve izlenmelerde düşüş yaşanırsa her zaman telafi sağlanır.
Takipçi paketlerinde 2 telafi hakkı var. Aynı paketten birden fazla alırsam telafi hakkı da artıyor mu?
Yakın tarihlerdeki siparişlerde düşüş yaşanırsa tüm siparişlerde düşüş olduğundan telafi yapıldığında toplam kaybınız telafi edileceği için telafi hakkınız artmaz. Önceki siparişinizden kısa süre sonra tekrar sipariş geçmeyi düşünüyorsanız talep ettiğiniz takdirde geçen zamanda yaşadığınız kaybı siparişten hemen önce sağlayabiliriz. Elbette bu sadece aynı hesap için yapılan siparişler için geçerli… Aynı tarihte farklı hesaplar için yapılan siparişlerde tüm hesaplara telafi hakkı tanınır.
Manuel beğeni ve oto beğeni arasındaki fark nedir?
Oto beğeniler sipariş tarihinden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir. Paylaşacağınız tüm gönderilere otomatik gönderilir. Bunun için her paylaşımda bize bilgi vermeniz gerekmez. Oto beğeniler sipariş tarihinden önce paylaşılan gönderileri kapsamaz. Manuel beğeniler ise tek seferliktir. Eski tarihli gönderiniz ya da yeni paylaşacağınız gönderi için sipariş verebilirsiniz. Manuel beğeniyi birden çok gönderiye de paylaştırabilirsiniz.
Hesabımın şifresini vermem gerekiyor mu?
Hayır. Herhangi bir işlem için şifre vermeniz gerekmiyor. Başka hesapları da takip etmezsiniz. Sizden tek istediğimiz kullanıcı adınız ve hesabınız gizli konumdaysa sipariş tamamlanana kadar açık olması…
Kredi kartıyla ile alışveriş yapacağım ama bu ne kadar güvenli?
Ödemeleriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunarak, Shopier aracılığıyla sorunsuz ve üç aşamalı (3D Security) bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kart bilgileriniz asla kayıt edilmez.
EFT/Havale ile ödeme yapmak istiyorum. Ne yapabilirim?
Sitemizden ürünleri seçip ödeme ekranına geçtiğinizde Kredi Kartı ya da Havale/EFT seçeneğini göreceksiniz. Havale/EFT’yi seçip alışverişi tamamladığınızda banka hesaplarımızı göreceksiniz. EFT’niz bize ulaştığında bize bildirim gelecektir ve siparişiniz işleme alınacaktır. Siparişinizin durumu hakkında WhatsApp Destek Hattı’ndan bize yazabilirsiniz.
Şikayet platformlarında hakkınızda şikayet(ler) görüyorum. Nasıl güvenebilirim size?
Ne yazık ki yaptığımız iş suistimallere oldukça açık durumda… Hal böyle olunca insanlar tereddütlü davranıyorlar. Birçok kişi sipariş geçtiği andan itibaren yüklemelerin otomatik başladığını zannediyor. Birkaç dakika içinde bir hareket olmazsa bizden bilgi almak yerine şikayet platformlarına yazarak bu şekilde bize ulaşmaya çalışıyorlar. Siparişler tamamlanıyor ama kimseye şikayetlerini silmeleri için baskı yapmıyoruz. Elbette şikayetlerin yanı sıra birçok sitede ve sözlüklerde hakkımızda yapılan güzel yorumlara da rastlıyoruz. 6 yıllık süreçte hiçbir müşterimizi mağdur etmediğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.
Siparişimden vazgeçtim. İade talep edebilir miyim?
Eğer siparişiniz işleme alınmadıysa iadeniz sorunsuz gerçekleşir. Siparişinizle ilgili işlem başladıysa maalesef işlemi geri almamız imkansızdır. Bundan dolayı iade yapamayız. Oto beğeniler için iade talep ettiğinizde paylaştığınız gönderi ücretleri kesilip, kalanı iade edilir.